Z życia szkoły [1] - Szkoła Podstawowa nr 2 w Gryfowie Śląskim

Z życia szkoły w 2019/20
Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20
Dnia 02.09.2019 w sali gimnastycznej szkoły Podstawowej nr 2 w Gryfowie Śląskim uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/20.
Na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego przybył p. burmistrz Olgierd Poniżnik wraz z p inspektor Marzeną Szuflicką. Mieliśmy również przyjemność gościć radnych Rady Miejskiej Gminy Gryfów Śl. p. Mariusza Kozaka i p. Marka Niebylskiego.

Podczas uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego, p. Burmistrz pożegnał p. dyrektor Alicję Kownacką, która odeszła na emeryturę i powołał na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Gryfowie Śląskim p. Annę Pląskowską.

Pan Burmistrz wręczył również listy gratulacyjne p. Marzannie Krawiec za 35 lat pracy w oświacie i p. Agnieszce Burbul za 20 lat pracy.

Pani dyrektor Anna Pląskowska powitała uczniów, rodziców i nauczycieli. Podziękowała dotychczasowej dyrektor p. Alicji Kownackiej za wieloletnią współpracę i wręczyła bukiet pięknych róż.

Podczas uroczystości przywitaliśmy pierwszoklasistów. Wychowawczyni, p. Agnieszka Gumieniak przywitała i od pierwszych chwil otoczyła naszych najmłodszych uczniów wychowawczą opieką.

Uroczystość prowadził p. Krzysztof Złocik. Dziękuję Natali Kasprzyk za zdjęcia wykonane podczas uroczystości.