Kadra szkoły - Szkoła Podstawowa nr 2 w Gryfowie Śląskim

Nauczyciele:
Nauczanie zintegrowane: mgr Anita Ochocka
j. polski:  mgr Alicja Kownacka,   mgr Elżbieta Demidow,   mgr Marta Pleszkun
j. angielski:  mgr Justyna Atrachimowicz,  mgr Aleksandra Suduł (Chudziak)
j. niemiecki:  mgr Marta Nowak,
matematyka:  mgr inż. Iwona Nowaczek
geografia:  mgr Beata Nowicka
przyroda:  mgr Alicja Celejowska
biologia:  mgr Andrzej Całko,  mgr Agnieszka Burbul
historia:  mgr Marzanna Krawiec
fizyka:  mgr Andrzej Całko
chemia:  mgr Renata Figurska
informatyka/edukacja informatyczna:  mgr Agata Jankowiak,  mgr Waldemar Pasternak
wos:  mgr Waldemar Pasternak
sztuka:  mgr Agnieszka Burbul
muzyka:  ks. mgr Norbert Turczynowski
w-f:  mgr Krzysztof Babiak,  mgr Krzysztof Złocik,  mgr Agnieszka Gumieniak
religia:   ks. mgr Norbert Turczynowski
zajęcia techniczne:  mgr Agnieszka Burbul
zajęcia artystyczne:  mgr Agnieszka Burbul,
edukacja dla bezpieczeństwa:  mgr Andrzej Całko
doradztwo zawodowe:  mgr Wiesława Dąbrowa
wdż:  mgr Waldemar Pasternak
biblioteka:  mgr Marta Pleszkun,  mgr Anita Ochocka
pedagog:  mgr Elżbieta Kilarska
świetlica: mgr Alicja Kownacka,  mgr Agnieszka Burbul,  mgr Elżbieta Kilarska,  mgr Krzysztof Babiak,  mgr Anna Gajewska

Pracownicy administracji:
księgowość:  mgr Adriana Karpowicz,  mgr inż. Edyta Ciechanowicz
sekretariat:  mgr Monika Szyszko
pielęgniarka:  p. Elżbieta Świercz
obsługa:  p. Ewelina Dobrowolska (dozór gospodarczy),  p. Valentina Kovalskaya,  p. Anna Nawojczyk,  Ślusarczyk Agnieszka,  Natalya Yanchevskaya

konserwator:  p. Marek Maślanka

W szkole pracowali:
mgr inż. Jolanta Pasternak,  mgr Barbara Koliszko,  ks. mgr Krzysztof Kurzeja,  mgr Ewa Górak,  lic. Małgorzata Kostrakiewicz,  mgr Agnieszka Patron,  ks. mgr Krzysztof Lewicki,  mgr Agata Deliman,  mgr Agata Jasińska,  mgr Agnieszka Smolińska,   mgr Krzysztof Gajewski,  mgr Grzegorz Szandała, mgr Ewelina Szandała,   mgr Małgorzata Więcewicz,  mgr Róża Paliwoda,  mgr Lesław Augustyn,  mgr Karolina Więckowska,  mgr Rita Janas,  mgr Maria Sawicka,  mgr Elżbieta Ryba,  lic. Agata Tonia,  mgr Zbigniew Kownacki,  lic. Szymon Balcerzyk,  mgr Joanna Kocan,  mgr Andrzej Rab,  mgr Łukasz Markowski,  mgr  I Obrębska,  mgr. inż. Ewa Milejska,  mgr Magda Klima,  mgr Andrzej Janusz,  mgr Małgorzata Szczepańska, mgr Wiesława Dąbrowa,  mgr Joanna Łazur,  mgr Monika Ignaciuk,  lic. Karolina Retkowska,  lic. Karolina Widzisz,  mgr Alina Tarczyńska,  mgr Mieczysław Gnach,  mgr Barbara Dwornik,  mgr Anna Bolejko,  mgr Barbara Koliszko,  mgr Iwona Grzelczak,  mgr Małgorzata Olejnik, mgr Dorota Stępak, mgr Henryka Kanecka, mgr Tomasz Balik,  mgr Anna Kędzia,  mgr Dorota Białek, mgr Danuta Dobrzańska, lic. Kamila Krzemińska - Bielak, mgr Sławomir Rak,  p. Wanda Marukiewicz, ks. mgr Michał Józefów, ks. mgr Krzysztof Żmigrodzki, mgr Rafał Mizgier, lic. Dominik Skoczylas, lic. Barbara Świrska, lic. Mariusz Gąsiorek, mgr Jolanta Buda, mgr Agnieszka Marcinkowska,  mgr Joanna (Frątczak) Łazur,  mgr Teresa Polesiak,  mgr Anna Wojtczak,  mgr Edyta Koszak,  mgr Grażyna Hutnik,  mgr Oksana Kotsko,  p. Bożena Raubo,  p. Małgorzata Łopąg,  mgr Jan Lange,  p. Ewelina Szmer,  mgr Agnieszka Cichoń,  p. Maria Bodak,  p. Przemysław Chorzępa,  mgr Piotr Olejnik,  mgr Jolanta Imiołek,  mgr Beata Watras,  mgr Małgorzata Wiśniewska,  mgr Monika Niewińska.